Wysokojakościowa produkcja exlibris w naszym biurze.

Drodzy intelektualiści naszego kraju, naukowcy i pisarze, akademicy i wykładowcy, nauczyciele i specjaliści, wszyscy kto ma twórcze myślenie i duży księgozbiór, musi posiadać swoją własną pieczątkę. To nie tylko pieczątka przedsiębiorcy, to kreacja artystyczna, która ma imię ex-libris. Exlibris może być artystyczny, gdy składa się w całości z kreatywnych kompozycji i czcionek. Czcionki są również na ogół kreatywne, ale dzięki mocy liter i tekstów niosą informacje o swoim twórcy. Sztuka exlibris nosi rysunek odzwierciedlający zawód właściciela i semantyczną zawartość jego biblioteki. Czcionka exlibris nosi głównie imię właściciela, co jest oczywiście nieodłącznym elementem projektu czcionki.

4

Ex-libris to nie tylko pieczątka na książce, to arcydzieło malarstwa, które może być zrealizowane tylko przez naszą firmę. Zostawcie część siebie dla historii swojej rodziny. Exlibris to wspaniała okazja, by to zrobić. Jesteśmy jedynym miejscem, w którym możesz zamówić kolorowe exlibris. Dla każdego pomysłu lub myśli nasi projektanci opracują dla państwa najbardziej odpowiedni wzór graficzny. Na Państwa uwagę zasługuje więc ogromna liczba pięknych opraw, od ręcznie robionych drewnianych do automatycznych. W przypadku exlibris zalecamy użycie ręcznych narzędzi drewnianych, w tym przypadku państwa exlibris będzie wyglądać jak dawne tradycje przodków.

Bardzo łatwo jest zamówić produkcję exlibris, w tym celu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i dołączyć własny wzór graficzny po uprzednim wybraniu narzędzi. Jeśli nie posiadacie własnego wzoru graficznego, nasi specjaliści z przyjemnością wyprodukują i opracują rozkoszny wzór państwa exlibris.

Złóż wniosek

00-140 Warszawa
aleja Solidarności 117, 5 piętro, lok. 500

  795 639 134
pieczatki.warszawy@gmail.com