Stempel wyciskowy, inaczej mówiąc suchy, jest unikalnym, praktycznym zastosowaniem w dziedzinie ochrony dokumentów i odzwierciedlenia wyjątkowość państwa marki w biznesie i obiegu dokumentacji biznesowej. Jeżeli pieczątka konwencjonalna wykonywana jest za pomocą urządzeń automatycznych i farb drukarskich, suchy stempel wykonywany jest za pomocą standardowych, kompaktowych urządzeń do pieczętowania na sucho. Jeśli kiedyś na wielu rzeczach, pieniędzach lub formularzy z wyciskiem stempel był umieszczany za pomocą specjalnego drogiego sprzętu, obecnie każdy może zamówić ten unikalny stempel u nas. Cechą charakterystyczną suchego stempla jest wycisk w postaci tekstu na papierze.

1

Suchy stempel (wysickowy, ciśnieniowy) usolidnia właściciela i całą organizację, która z niego korzysta. Zastosowanie takich stempli zapewnia status i dodatkowy stopień ochrony dokumentu. Jest to niezbędne narzędzie w pracy notariusza, kancelarii prawnej, konsulatu. Oferujemy wykonanie stempli wyciskowych według wzoru odcisku lub według szkicu klienta. Na życzenie możemy przenieść logo Państwa na stempel, które może być użyte jako logo proste lub złożone. Standardowy czas wykonania to 3 dni robocze, możliwe jest wykonanie w trybie przyśpieszonym.
 

2

Oferujemy szereg opraw do stempli wyciskowych: biurowe oraz kieszonkowe, różnica polega na sztywności urządzenia oraz wymiarach. Średnicę i rozmiar stempla wyciskowego można zamówić w dowolnym rozmiarze, możemy zaoferować oprawy tylko w rozmiarach do 50 mm dla okrągłych i 25x50 mm dla prostokątnych. Suche stemple mogą być użyte do stworzenia pięknego, wyciskanego obrazu z kolorowymi naklejkami. Zazwyczaj stemple z kolorowymi naklejkami są używane przy rejestracji świadectw, dyplomów, certyfikatów itp. W krajach zachodnich i w Ameryce suche stemple są atrybutem każdej spółki i organizacji, mają tam szerokie zastosowanie.

Suche stemple w Warszawie!

Aby zamówić, należy napisać tekst online, wybrać rozmiar lub załączyć wzór graficzny. Możecie także zrobić to w naszym biurze.

Złóż wniosek

00-140 Warszawa
aleja Solidarności 117, 5 piętro, lok. 500

  795 639 134
pieczatki.warszawy@gmail.com