6

Faksymile pochodzi z języka łacińskiego i oznacza „zrobić coś podobnego”. Innymi słowy, reprodukcja oryginalnego rękopisu, szkicu, rysunku, podpisu w dokładną kopię. Od niepamiętnych czasów faksymile jest wykonywane poprzez rysowanie za pomocą kserokopii lub przezroczystych papierów. We współczesnym świecie faksymile produkowane za pomocą innowacji technologicznych, czyli grawerowania laserowego, które oferujemy naszym klientom. Produkcja podpisu faksymilowego poprzez laserową obróbkę taśmy gumowej sprawia, że podpis jest jak najbardziej identyczny, co z pewnością ułatwia pracę w sektorze papierniczym, biznesowym i domowym. W sferze domowej jest to cały zakres zastosowania faksymile. Możecie używać automatycznych podpisów na dyplomach, certyfikatach, kartach okolicznościowych, ex libris, zdjęciach, rysunkach i wielu innych rzeczach w swoim życiu. Faksymile mogą być z tekstem lub bez niego. Mogą być kolorowe i monochromatyczne.

Dostępna produkcja faksymile w technologii flash (metoda bez zanurzania w farbie), która wraz z pięknymi oprawami czyni Państwa podpis niepowtarzalnym. Również do państwa uwagi oferujemy elektroniczny podpis cyfrowy. Pozwoli to na szersze wykorzystanie podpisu w dokumentach elektronicznych.

Jak zamówić faksymile:

Złóżcie własnoręczny podpis na pustym arkuszu papieru kilkakrotnie, wskażcie najbardziej atrakcyjną opcję, a następnie wybierzcie oprawę. Wyślijcie zamówienie na stronie internetowej lub zamówcie osobiście w biurze. Do takiego rodzaju pieczątki wygodniejsze są automatyczne oprawy, zwłaszcza jeśli podpis ma być wielokrotnie składany, do stosowania technologii flash- (wypełnienie tuszem) lub do stosowania na konserwatywnych ręcznych oprawach drewnianych.

7
Złóż wniosek

00-140 Warszawa
aleja Solidarności 117, 5 piętro, lok. 500

  795 639 134
pieczatki.warszawy@gmail.com